פעילות לבתי ספר

יום כיף בית ספרי

קשר בתנועה מביאה אל בית הספר יום שובר שגרה! פעילות מאתגרת המבוססת על ערכים של שיתוף פעולה, עבודת צוות והעצמה אישית.

כל זאת באמצעות הפעלות מגוונות ותחנות של מתקנים אתגריים מעולם האקסטרים והנינג'ה, משחקי חשיבה ענקיים, משימות מקוריות של שיתוף פעולה ותקשורת.

הפעילות מודולרית ומותאמת! יחד נבנה את תמהיל הפעילות המתאים לכם.

היכולת להביא מגוון גדול של מתקני אתגר מעולם האקסטרים והגובה אל תוך מרחב בית הספר כגון: גשרי חבלים, סולמות, רשתות מארינס, מתקני שיווי משקל מקוריים, קירות טיפוס כל אלו בגובה נמוך ובטיחותי שאינו מצריך אבטחה אך מספק את החוויה האתגרית.

הפעילות בתחום בית הספר חוסכת הסעות, אבטחה, חובשים ומדריכים. מכניסים את השטח אל בית הספר בעלויות נמוכות משמעותית מיציאה אל השטח.

קשר בתנועה מקפידה מאד על בטיחות המתקנים והפעילות בהם, בראשית כל פעילות ניתנות הנחיות ברורות לשמירה על הבטיחות, ליד כל מתקן עומד מדריך מטעם בי"ס המנתב את הפעילות. מתקני גובה הדורשים אבטחה מצויידים בציוד אבטחה תיקני ומדריכי גובה מקצועיים.

הילדים מחולקים לקבוצות קטנות, ועוברים כקבוצה בין התחנות (לפי סדר התחנות).  הפעילות זורמת ללא עמידה בתורים ארוכים, בתנועה רציפה ותוך עידוד ועבודת צוות. כל התחנות מותאמות לגיל וליכולת הילדים ומאפשרים חוויית הצלחה.

מדריכים מקצועיים מטעמנו מלווים את הפעילות ומנהלים אותה. כדי להעצים ולהכניס ערך מנהיגותי ילדי השכבה הבוגרת אחראים הפעלת תחנות. מעבר להעצמה ופיתוח יכולת מנהיגות, הילדים מכירים ותומכים בצעירים ונוצר קשר בין השכבות.

יום גיבוש וכיף שכבתי או בית ספרי הכולל משימות המשלבות פעילות "אקסטרים" , חשיבה ופעילות המחייבות שיתוף פעולה ועבודת צוות, פעילות חברתית מגוונת של משחקי גיבוש ואומץ מתוך מגוון אפשרי של תחנות גובה:

הליכה על חבל בגובה, הליכה על  סלייק ליין, טיפוס בגשר חבלים וירידה באומגה, ירי בחץ וקשת, מסלולי גובה המשלבים חידות והפעלות אומץ.

כל הפעילויות מודלריות ומותאמות לצרכי הקבוצה גיל ומספר המשתתפים.

לחצו על התמונות להגדלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פעילויות נוספות

פארק חבלים גבוה

פארק חבלים גבוה פארק חבלים נמוך פארק חבלים נמוך מספק חוויה אקסטרימית מלהיבה ואתגרית מהנה לילדים ולמבוגרים כאחד, המתקנים הם בחלקם מעל לגובה של 2

קרא עוד »

אתגר הנינג'ה

אתגר הנינג'ה אודות אתגר הנינג'ה בשנים האחרונות יותר ויותר ילדים מעבירים יותר ויותר שעות מול המסך והפעילות הגופנית כמו גם מפגשים בין ילדים פחתו. כולנו

קרא עוד »

חושבים בענק

חושבים בענק אודות חושבים בענק מגוון רחב של משחקי חשיבה ומשחקי חברה ענקיים, צבעוניים, מאתגרים ומשעשעים המותאמים לכל גיל , זאת כיוון שקיים אצלנו מגוון

קרא עוד »